درباره ما

همیشه راه اندازی سایت یک کار پر دردسر، زمان بر و پر هزینه بوده که اغلب افراد و کسب کارها به همین دلیل به سراغ آن نمیرفتند.رنگو یک سرویس راه اندازی آنی سایت است که با آن می توانید وب سایت شخصی, تجاری و یا حتی فروشگاه اینترنتی خود را در کوتاه ترین زمان راه اندازی کنید.رنگو با استفاده از ابزارهای پیشرفته به شما امکان طراحی یک سایت منحصربفرد و باسلیقه خودتان را بدون نیاز به دانش فنی می دهد

سایت ساز و فروشگاه ساز رنگو یک تکنولوژی جدید و پیشرفته برای طراحی سایت است.برای طراحی سایت با رنگو دیگر نیاز به استخدام طراح سایت و یا یادگیری طراحی سایت ندارید و در کمتر از 5 دقیقه می توانید سایت دلخواه خودتان را طراحی کنید.

وب سایتی که با استفاده از رنگو طراحی می کنید دارای به روزترین و کامل ترین امکانات است و ما خود را متعهد می دانیم که همگام با تکنولوژی و امکانات روز دنیا به امکانات و قابلیت های رنگو اضافه کنیم.

سایتی که شما از طریق رنگو با این امکانات و استانداردها می سازید،اگر توسط یک طراح سایت انجام شود حداقل هزینه ای 10 برابر هزینه ای که ما از شما دریافت می کنیم خواهد داشت.

شما می توانید به صورت آزمایشی و رایگان برای یک هفته سایت خود را راه اندازی نموده و با انتخاب یکی از پلن ها آن را به نسخه کامل تبدیل کنید.

آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید

وب‌سایت و فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید.